Rolka kablowa prosta stalowa, rolki kablowe proste stalowe

Rolka kablowa VOLTA, rolki kablowe VOLTA, rolki do układania kabli VOLTA, rolki proste stalowe

Rolka kablowa prosta stalowa, model JZ-KVR171 m

Rolki kablowe proste lub inaczej zwane rolki kablowe przelotowe służą do układania kabli na trasach kablowych w wykopach. Rolka kablowa prosta stalowa, galwanizowana, łożyskowalna, posiada łożyska kulowe zamknięte. Korpus rolki wykonany jest ze stali, galwanizowany, rolka kablowa nośna STALOWA jest łożyskowalna posiada łożyska kulowe zamknięte co zapobiega dostawaniu się brudu i piasku podczas pracy. Rolka stalowa jest bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia niż rolka aluminiowa. Rolka prosta pozwala na układanie kabli o średnicy do 160 mm. Rolki kablowe proste lub przelotowe są używane w operacji wciągania kabla w wykopach kablowych, ich rola jest ochrona kabla, aby go nie przeciągnąć, zmniejszenie jego oporów tarcia za czym idzie odciążenie wciągarki kablowej, zmniejszenie siły uciągu.

ROLKA KABLOWA STALOWA, WOLNIEJ SIĘ ŚCIERA, BARDZIEJ WYTRZYMAŁA NA DZIAŁANIE LINY, DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ I MNIEJSZE KOSZTY.

Rolki kablowe do układania kabli, rolka kablowa spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa związane z procesem układania kabli.

Najpopularniejsza rolka kablowa prosta na rynku, jednocześnie najlepsza stalowa w bardzo dobrej cenie.

Parametry:

- waga 4 kg,
- do kabli o średnicy do 160 mm,
- nośność 500 kg,
- rolka stalowa,
- galwanizowana w całości,
- łożyska kulowe zamknięte,

Firma M4 Maszyny VOLTA posiada pełen zakres maszyn i akcesoriów do układania kabli i rur. Wszystkie akcesoria do układania kabli i rur, rolki kablowe, włókna szklane, pończochy kablowe, podnośniki do bębnów kablowych, krętliki oraz inne są dostępne od ręki na naszym magazynie w Lubinie.

Parametry techniczne: 
Max średnica kabla160 mm
Waga rolki3,7 kg
Nośność rolki500 kg